Property Details

Парцел първа линия море - Балчик

  • first line development land
  • Regulated first line plot close to the golf courses
  • resized_1

Property ID : 3309

За продажба €1,117,000 - Земя/Парцели, курортен, Парцели
5585 кв.м  Add to Favorites Print

Този огромен парцел се намира на 15 минути път с кола от Балчик и Каварна, в местността Икантълъка. Изключителното му разположение на морския бряг го прави подходящ за изграждане на апартаментен хотел / комплекс с обща площ от около 10500 кв.м.Самият парцел е 5585 кв.м., разположени на първа линия на плажа. През лятото в района има отворени редица хотели, ресторанти и барове, които посрещат стотици туристи . На около 10 минути път с кола са разположени две голф игрища – Трейшън клифс и Блек Сий Рама. Още едно предимство е фактът, че можете да закупите парцела отделно или в комбинация с готов проект за изграждане на апартаментен хотел. Цената варира от 200 евро/кв.м за парцела до 300 евро/кв.м за парцела заедно с проекта. Парцелът е една отлична инвестиция за започване на бизнес.

Note

Property Map

Agent VarnaNorth Properties

  • Mobile : +359 889 885 568

Know More

Contact